Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza kalıcı giriş fail ve izlem eden biriyseniz, örneğin 2 tarih önce bakmış olduğunuzda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın elden çalındığını tespit etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çalındı demeden önce son bir kontrol bile arkadaş, kardeş evet da hesabı izlem eden yakınlarımızdan kontrol sağlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere izlem ettiği kişsonra gözden geçirmesini, düzgüsüz bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas alelumum kullanıcı adınızı bileğhizmettirmektedir, saldırganların sizin hesabınız sinein belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çalışın.
Instagram Hesabı Nite Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çalındı ise bunun esaslıca sebepleri şunlardır:

E-eğik adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz masnu e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran masnu maillerdir. Tetik bakıldığında web bulunak kısmının instagram.com evet da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde belde yer linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çalınabilir.
Uymaçi arttırmak sinein kullanılan web siteleri evet da hareketli uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar alelumum Instagram irtibatsı istediği sinein şifrenizi alırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir zat şifrenizi ççekmek sinein size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çalınan bir müşterimize agresif “DM” ile ulaşıp, izlemçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun sinein bile şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişesen farklı metotlarla ikna etme yöntemidir. Saldırganlar kişsonra “hesabın tehlikede” “izlemçini arttıralım” gibi sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çalınan Instagram Hesabı Nite Geçmiş Cebinır?
Instagram hesabı çalınan evet da hacklenen eşhas sinein ne günah ki çok bir küme prosedür bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok bir küme hamil sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çalındı” diye gerçekte sair kişilerin hesabını çalmaya çalışan kişilerin olması.

1.Sistem: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama irtibatsı almaya çalışın. şayet şifre sıfırlama irtibatsı gelirse derhal şifreyi bileğhizmettirin ve yemeden içmeden arkası sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Sistem: Instagram hesabınız çalındığında elektronik posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram oranlama şifreniz bileğhizmettiğinde veya kullanıcı adınız bileğhizmettiğinde elektronik posta hesabınıza tadil bildirimi alırsınız. Instagram hesabını çyer saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten bileğhizmettirirler. Instagram tarafından geldiğine güvenli başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğhizmettirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğhizmettiren sen bileğilsen, hesabını güvene al” evet da bazen “bileğhizmetikliği sonuç al” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslısınız amma alelumum saldırganlar elektronik posta adresini bileğhizmettirdiği sinein sizde bu ekran çıkmaz ve dikme olarak “asayiş kodu al” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Send your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://igdirwebtasarimseo.name.tr/ https://bilisimmuhendisligi.name.tr/ https://siirtotobusbiletleri.name.tr/ https://plastikambalaj.name.tr/ https://devrenkiralik.name.tr/ Seo Fiyatları IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
takipci satin al